Archief voor 22 augustus, 2011

Kinderen lijken op

maandag, 22 augustus, 2011

Kinderen zijn wezens die van al hun voorouders een stukje meedragen. Dat weet je wel, maar het is toch even schrikken als je op een foto van lang geleden ineens je kleindochter ziet zitten.

Dat overkwam mske toen ze een oude foto bekeek. Ze kreeg een schok. Ella! Ze wist goed dat dat Ella niet was maar zijzelf. Ze weet ook wel dat kindjes erg op iemand kunnen lijken, maar zó gelijkend? Dat ze het vroeger niet heeft gezien zal wel komen omdat Ella toen niet de juiste leeftijd zal gehad hebben. Mogelijk zal de gelijkenis ook nog verdwijnen.

Ella lijkt uiterlijk dan wel op mske, van karakter niet zo. Amke heeft van uiterlijk meer van Bollie.

Maar waarom moest mske lachen toen Amke eens verontwaardigd naar een foto keek en zei: “waarom staat die met haar rug naar ons?” Gewoon een herinnering aan de verontwaardiging die mske voelde toen die ene politieker uit Vilvoorde met zijn rug naar de camera op de verkiezingsaffiches ging staan.

De gelijkenissen zijn prettig, de verschillen ook.


In de kantlijn

Life isn't about
waiting for the storm to pass,
It's about
learning to dance in the rain!


Kijk hier ook eens


Galerij


Troost - Raymond Ares
   

Anno Domini 1200
   

Vooruitzicht
   

Zoeken


Lezer voor altijd


Ooit op deze dag

2012


2011


2010


2009


2008


2007


2006


2005


2004


Babbelaars

       

Archieven